Camdaki Kız Hayri kimdir, kim olacak? Camdaki Kız Hayri’nin gerçek hikayesi ne?

Camdaki Kız Hayri kimdir, kim olacak? Camdaki Kız Hayri’nin gerçek hikayesi ne?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından televizyona uyarlanan Camdaki Kız 9. bölüm fragmanıyla ekranlara gelecek. Son bölüm fragmanında isim olarak görülen Hayri karakteri izleyiciyi meraklandırdı. Kitapta Hayri karakteri ile Nalan’ın yasak aşk yaşadığını bilen izleyiciler, Camdaki Kız Hayri kim olacak, Hayri’yi hangi oyuncu canlandıracak sorusuna yanıt arıyor.

CAMDAKİ KIZ SEZON FİNALİNDE NELER OLUYOR?

Camdaki Kız sezon finali bölümüyle bu akşam Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Türlü olaylar sonucu Nalan ve Sedat’ın düğün günü gelir çatar. Cana Sedat’ın peşini bırakmamakta ısrarcıdır. Feride’ye yaklaşarak ikiliyi ayırmaya çalışır fakat Feride Cana’ya dersini verir. Bunun üzerine son kozunu kullanarak Sedat’ın aklını çelmeyi dener. Sedat bir kez daha onun tuzağına düşer. Düğün gecesi Nalan Sedat’ın yanından kaçar, annesinin de kapıyı üzerine kapatmasıyla koridorda bir başına kalan Nalan’ın yardımına Hayri yetişir. Bu sırada Nalan ailesiyle ilgili gerçekleri öğrenir.

CAMDAKİ KIZ HAYRİ KİMDİR?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan dizide Hayri karakteri sezon finali fragmanında ilk kez görüntülendi. Gerçek hayat hikayesine dayanan romanda Hayri karakteri Nalan’ın koruması ve şoförü olarak olaya dahil olur. Nalan, eşi Sedat’tan ilgi görmez ve mutsuz bir hayat yaşar. Karnındaki bebeğini de kaybetmesiyle birlikte derin bir depresyona düşer. Tam bu sırada Hayri onun bu halinden istifade ederek ona yakınlaşır. İlgiye aç olan Nalan da bu ilgiye kayıtsız kalmaz. Ama evliyken böyle bir ilişki yaşamayacak kadar namuslu olduğu için kocasından boşanır ve Hayri ile 7 yıl sürecek olan bir ilişkiye başlar. Kitapta Hayri evli ve üç çocuğu olan kaba saba bir adamdır.

Karısı Türkan köydeki kuma hayatına alışkın olduğu için Nalanı kolayca kabullenir. Nalan da çocukları babasız kalmasın diye Hayri’den boşanmasını istemez. Bir gün karısını ve çocuklarını Nalanla tanıştırır. Türkan Nalanı çok sever, sürekli kızlarını alıp onu görmeye gider. Ona göre Nalan görgülü, terbiyeli hanım bir kadındır o yüzden bu ilişkiden hiç rahatsız olmaz. Hayri resmi nikahlı evlidir ve aslında karısı Türkan’dan boşanmak istememektedir. Laz kızı hem Hayri’yi hem karısını sürekli tehdit eder. Hayri bir türlü bu işin içinden çıkamaz ve bir gün kendi evinin bahçesinde Laz kızı tarafından bıçaklanarak öldürülür. Hayri’nin ölümü hem kendi ailesini hem de Nalanı perişan eder.

CAMDAKİ KIZ SEZON FİNALİ FRAGMANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir