Nezen Germiyen’i kim öldürdü? Nezen Germiyen kimdir, nereli? Nezen Germiyen cinayeti son gelişmeler!

Nezen Germiyen’i kim öldürdü? Nezen Germiyen kimdir, nereli? Nezen Germiyen cinayeti son gelişmeler!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerdir Nezen Germiyen cinayeti işleniyor. Nezen Germiyen cinayeti çözüldü mü? sorusunun yanıtı araştırılıyor. Nevşehir’in Nar beldesinde okula gitmek için evinden ayrılan ve 6 ay sonra cesedi bulunan 14 yaşındaki Nezen Germiyen’in konusu yeniden gündeme geldi.

Günlerdir işlenen konuda bugün flaş bir gelişmeler yaşandı. Nurullah Koçyiğit’in kardeşi Büşra, kendisini Ahmet Taşkın’ın, “Nezen’i öldürdüğüm gibi seni de öldürürüm” diye tehdit ettiğini söyledi. Ahmet Taşkın’ın, Lütfiye Gündüz ile kaybolduğu gün görüşme yaptığı ortaya çıkmıştı. Görgü tanığı Nezen Germiyen’in öz annesi ve üvey babasından şiddet gördüğünü söyledi.

NEZEN GERMİYEN NASIL ÖLDÜ?

Nevşehir’de Balcın köyü yakınlarındaki boş bir arazide bir genç kız cesedi bulunmuştu. Bu kızın 14 yaşındaki Nezen Germiyen olduğu ortaya çıkmıştı. Nar beldesinde bulunan evlerinden 1 Aralık 2012 tarihinde sabah saatlerinde okula gitmek için ayrılan ve 15 Mayıs 2013 tarihinde Nevşehir’in Balcın köyü yakınlarındaki bir dere yatağında cesedi bulunan Nezen Germiyen’in İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderilen cenazesi toprağa verildi.

2012 yılında evinden ayrılan ve 6 ay sonra cansız bedenine ulaşılan 13 yaşındaki Nezen Germiyen cinayetinin kayıp Lütfiye Gündüz dosyası ile bağlantılı olduğu ortaya çıktı. Çarpıcı iddiayı, kayıp kadının sevgilisi olduğu iddia edilen 27 yaşındaki Nurullah Koçyiğit’in kız kardeşi Büşra Koçyiğit dile getirdi. İki konuda da Ahmet Taşkın’ın isminin geçmesi dikkat çekti.

NEZEN GERMİYEN’İ KİM ÖLDÜRDÜ?

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, 14 yaşındaki genç kızın katil zanlılarının bulunması için çalışmalarını sürdürüyor. Ancak henüz bulunamadı. Nezen Germiyen Lütfiye Gündüz bağlantısına dair detaylar ortaya çıktı. Çarpıcı iddiayı, kayıp kadının sevgilisi olduğu iddia edilen 27 yaşındaki Nurullah Koçyiğit’in kız kardeşi Büşra Koçyiğit dile getirdi. Nezen Germiyen cinayeti ve kayıp Lütfiye Gündüz ile de bağlantılı olduğu öğrenilen şüpheli Ahmet Taşkın’ın kendisine o dönem defalarca saldırıda bulunup tehditler savurduğunu açıklayan Büşra Koçyiğit, şunları ifade etti: “Ahmet Taşkın, ‘Nezen’i ben öldürdüm. Onu öldürdüğüm gibi seni de öldüreceğim. Seni dağa kaçıracağım. Şu Lütfiye’yi bize verin’ dedi. Bana ağza alınmayacak sözlerde bulundu. Kafama silah dayadı. Okula giderken defalarca arabayı üzerime sürdü. Korktuğum için sustum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir