Gönül Dağı 27. bölüm fragmanı: Yeni bölümde başvuru kabul ediliyor!

Gönül Dağı 27. bölüm fragmanı: Yeni bölümde başvuru kabul ediliyor!

Gönül Dağı fragman videosu bu hafta sevilen dizide güzel gelişmelerin olacağını gösterdi. Taner yaşadığı romantik dakikalar sonrasında aynı zamanda başvurusunun kabul edildiğini de öğrenecek ve sevincini etrafındakilerle paylaşacak. İşte bu hafta fenomen dizide meydana gelecek o olaylar…

GÖNÜL DAĞI FRAGMAN VİDEOSU

GÖNÜL DAĞI SON BÖLÜM ÖZETİ

Zahide’nin velayet değiştirme davasının mahkeme zamanı gelmiştir. Sefer’in sabıka meselesini çözmeleri gerekmektedir. Devreye Taner ve amcaoğulları girer. Mahkeme günü bütün kasaba Sefer’in arkasında birleşir. Hakimin kararı ne olacaktır?
 
Ali’nin Gönül Dağı’ndan ani gelişiyle birlikte Gülsüm ikileme düşmüştür. Gülsüm ve Ali geçmişin hesaplaşmasını yaşarlar. Gülsüm, Ali’yi adalete teslim edecek midir? Öte yandan Dilek, babasının masum olduğuna inanmaktadır, bunu ispat edebilmek için Ciritçi Abdullah’la birlikte Gönül Dağı’na doğru bir yolculuğa çıkacaktır. Bu yolculuğun sonunda Dilek’i nasıl bir sürpriz beklemektedir?
 
Dişçi Musa, Fadime ve Veysel; Pembe’nin miras hakkını alabilmek için Fadime’nin ölmüş kocasının köyüne giderler. Dişçi Musa bu sorunu çözebilecek midir?

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir